Vse na enem mestu: brez zmagovalca v Neaplju, Galeno šokiral Arsenal

Neapelj, 22. 02. 2024 00.08 |

J.B., A.M.
4

S tekmama v Neaplju in Portu so se končali prvi obračuni osmine finala Lige prvakov. Napoli je z golom Victorja Osimhena prišel do izenačenja proti Barceloni, Porto pa je pred svojimi navijači presenetil brezidejni Arsenal, ki v 90 minutah ni zmogel niti enega strela v okvir vrat. Edini gol na Dragau je v 94. minuti dosegel Galeno.

+8
bčeraj so ene vedeževalke tu gor pisale, da je že končano in je Barca aut….kje ste zdaj dame, da malo pokomentirate tekmo?
manucao
22. 02. 2024 10.31
+1
Barcelona je včeraj imela lepo šanso,da odloči dvoboj.A je pokazala veliko slabosti in je rezultat na koncu celo pravičen.
Campeones36
22. 02. 2024 10.56
-2
Kdor vsaj malo spremlja Serie A ve, da je Napoli med slabšimi klubi letos in je kar komično da Barca še tako slabega Napolija ni uspela premagat. 9. mesto v Seriji A in menjava trenerja 2 dni pred tekmo pove marsikaj.
tomaz.hren@siol.net
22. 02. 2024 12.00
+5
Potrebno se je zavedati, da igranje turnirje poteka popolnoma drugače kot pa igranje v državnem prvenstvu. Za igranje na turnirjih je dovolj, če se fizično in psihično pripraviš na tistih nekaj tekem. V državnem prvenstvu pa je potrebna zbranost skozi celotno sezono. Za primerjavo Inter, 1. mesto z veliko prednostjo v Serija A, doma komaj premaga z 1:0 četrtega v LaLiga pove marsikaj.